Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudzevā ierīko jaunu ūdensvadu un kanalizāciju 3

Daudzeses pagasta Daudzevas ciemā SIA “ĢL Konsultants” strādnieki, izmantojot Eiropas Savienības finansējumu, turpina ierīkot jaunu ūdensvadu un kanalizāciju. Projekta izmaksas ir 397,7 tūkstoši eiro, un darbi jāpabeidz līdz 30. septembrim.


Daudzeses pagasta pārvaldes vadītājs Guntis Ozoliņš “Staburagam” teic, ka ūdens, kādu pašlaik lieto daudzevieši, kvalitāte neapmierināja, tajā bija augsts dzelzs saturs. Tāpēc tiek ierīkots jauns dziļurbums, atdzelžošanas stacija, strādnieki remontē ūdenstorni, sakārtos esošo un būvē jaunus ūdensvada atzarus. Atjaunotā un jaunizbūvētā ūdensvada kopējais garums būs 1433 metri.


— Ierīkojam arī jaunus kanalizācijas tīklus, — teic Ozoliņa kungs. — Pašteces tīkls būs 636 metrus, bet spiedvads — 582 metrus garš.


Jaunajam ūdensvadam un kanalizācijai pieslēguma vietas būs paredzētas arī privātmājām. To iedzīvotāji pašlaik vairāk interesējas par iespēju izmantot kanalizāciju, jo lielākajā daļā māju lieto ūdeni no akas. Būvējam arī modernas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas. Šovasar jāveic pirmā ūdensvada un kanalizācijas pārbūves kārta. Pagaidām gan pāragri spriest, kad darbus varēs turpināt.


Būs jaunas attīrīšanas iekārtas. SIA “ĢL Konsultants” strādnieks Raivis Sondors jaunajās attīrīšanas iekārtās hermetizē cauruļu savienojumus.

Komentāri 3

Jaunjelgavas novadā