Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudzevā sāk darbu dienas centrs bērniem un ģimenēm 2

Daudzevas centrā nule atvērts dienas centrs bērniem un ģimenēm. Pēcpusdienās tajā aktīvi darbojas ap 20 mazo daudzeviešu. Centrs izveidots ar Jaunjelgavas sociālā dienesta atbalstu, un bērniem tajā ir iespēja arī paēst launagu.


Dienas centra organizatore Anita Kleimane stāsta, ka dienas centrs ierīkots bijušajā Daudzevas pirts ēkā. Pašvaldība to savlaik izremontējusi un izīrējusi biedrībai “Spuldzīte”. Nu te ierīkots dienas centrs.

— Pašlaik centrs atvērts četras stundas dienā. Visvairāk apmeklētāju ir no pussešiem līdz pusastoņiem vakarā, — saka Kleimanes kundze. — Bērni te var interesantās nodarbībās pavadīt brīvo laiku. Jaunjelgavas sociālais dienests piešķīris finansējumu produktiem, un bērniem ir iespēja paēst launagu. Ir virtuve, kurā kopā ar bērniem gatavojam sviestmaizes, cepam pankūkas un dažkārt vārām putras.


Bērni spēlē galda spēles, veido dažādas figūras no papīra. Šodien viņi stādīs sīpolus un olu čaumalās sēs salātus. Vēlāk tos izstādīs mazdārziņā. Pašvaldība šim nolūkam piešķīrusi nelielu zemesgabalu. Izaudzēto izmantos launagu pagatavošanā.


Plānots, ka notiks arī izglītojošas lekcijas. Bērnu vecāki mācīs rokdarbus.


Jauniešiem iespējams izmantot trenažierus, spēlēt novusu.


Centrs darbosies arī vasarā. Daudzevieši sadarbosies arī ar šādiem centriem Sunākstē un Jaunjelgavā. Sunākstē tāds darbojas kopš februāra, bet Jaunjelgavā — jau gadu.

Komentāri 2

Saule

Prieks,ka kaut kas Daudzevā notiek.Lai Jums veicas un lai jums ilga pastāvēšana un aktīvi apmeklētāji katru dienu.

pirms 4 gadiem, 2014.03.28 17:09

Evita

Jaunjelgavā dienas centrs 100 reižu labāks nekā Daudzevā :P

pirms 4 gadiem, 2014.06.16 10:58

Jaunjelgavas novadā