Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divdesmitajā bērnu un jauniešu mūzikas festivālā "Draugi"

Ik rudeni Jaunjelgavā ierodas talantīgi bērni un jaunieši no visas Latvijas, lai satiktos mūzikas festivālā "Draugi". Šogad pasākums norisinājās jau divdesmito reizi, un koncerti notika ne tikai Jaunjelgavā, bet arī novada pagastos.

Pirms divdesmit gadiem bērnu un jauniešu festivāla ideju īstenoja Jaunjelgavas vidusskolas mūzikas skolotājs Juris Ozols kopā ar Cēsu 1. pamatskolas skolotāju Edvīnu Loginu. Nu festivālā sava skolotājai piemiņai muzicē Jura Ozola audzēkņi.

Jubilejas festivālā "Draugi" pagājušās nedēļas nogalē piedalījās kolektīvi no Rīgas, Vecumniekiem, Baldones, Daugmales, Bauskas, Cēsīm, Kolkas un arī pašmāju un tuvākās apkārtnes talanti - Aizkraukles, Jaunjelgavas un Seces pagasta bērnu un jauniešu kolektīvi.

"Festivāls "Draugi" viennozīmīgi ir grandiozs pasākums tādai mazai pilsētiņai kā Jaunjelgava, tas ir viens no gada svarīgākajiem mirkļiem, kurā valda īpašas emocijas," saka lielkoncerta vadītāja jaunjelgaviete Una Arbidāne.

Jau vairākus gadus šī grandiozā muzikālā pasākuma koncerti izskan ne vien Jaunjelgavā, bet arī novada pagastos. Arī šosestdien lieliski koncerti skanēja Daudzesē, Secē un Sunākstē.

Fotoreportāža no festivāla koncerta Seces kultūras namā.

Foto: Elita Brovacka.

Jaunjelgavas novadā