Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godina meža nozares gada balvas ieguvējus 3

Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, godināja meža nozares izcilākos ļaudis. Gada balvas ieguvēji saņēma lielo “Zelta čiekuru”, savukārt pārējiem laureātiem — arī Daudzeses pagasta zemnieku saimniecībai “Vairogi” — pasniedza mazo “Zelta čiekuriņu”.

Par inovatīvu uzņēmējdarbību “Zelta čiekuriņu” saņēma Daudzeses pagasta zemnieku saimniecība “Vairogi”. Pieteikumā par šo Kalnozolu ģimenes uzņēmumu teikts tā: “2012./2013. gada ziemā uzņēmums radīja meža mašīnu atbalsta ķēžu konceptu, kas piemērots cirsmu izstrādei uz zemas nestspējas augsnēm. Izstrādāto atbalsta ķēžu koncepts ļauj papildus apgūt cirsmas uz zemas nestspējas augsnēm, vienlaikus samazinot spiedienu uz augsni un mazinot augsnes bojājumus. Uzņēmuma darbinieku zināšanas un vēlme veikt mežizstrādi, lietojot pēc iespējas draudzīgās tehnoloģijas mežizstrādes darbos, saudzējot vidi, ir sekmējušas z. s. “Vairogi” konkurētspēju un izaugsmi pakalpojumu tirgū, pateicoties tieši šādiem uzņēmumiem, arvien tiek kāpināts arī citu mežizstrādes uzņēmumu profesionalitātes un produktivitātes līmenis, veicinot Latvijas meža nozares attīstību un konkurētspēju Eiropā.” Daudzeses pagasta z. s. “Vairogi” izveidota 1992. gadā un sekmīgi darbojas un attīstās joprojām. Sākotnēji zemnieku saimniecības “Vairogi” pamatnodarbošanās bija lauksaimniecība, bet 1996. gadā sāka pievērsties mežizstrādei un 1998. gadā sāka mežizstrādes un kokma­teriālu pārva­dā­jumu pakalpojumu sniegšanu.

Komentāri 3

xq2

Vai laikraksts nevarētu aizbraukt pie šiem darbarūķiem un uztaisīt labu rakstu ar foto par viņu darbību un šo jaununājumu. No raksta nevar saprast kas tas ir - iekārta, darba metodika? Šī ir viena no labajām, pozitīvajām lietām. Rakstiet taču vairāk par labiem uzņēmējdarbības piemēriem!

pirms 4 gadiem, 2014.05.15 10:18

visu krustmāte

Sirsnīgs sveiciens un liels prieks par jaunajām, bet jau kuplajām un darbīgajām Kalnozolu ģimenītēm! :)

pirms 4 gadiem, 2014.05.15 16:35

skats no malas

Kuplajiem Kalnozoliem urrā,tā tik turpināt.

pirms 4 gadiem, 2014.05.15 18:57

Jaunjelgavas novadā