Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iepazīstas un sadraudzējas

Septiņpadsmit Jaunjelgavas vidusskolas pirmklasniekiem šodien sākas jauns un nopietns dzīves posms, kurā viņus ievadīs audzinātāja Anika Vaivade. Aizvadītajā nedēļā viņiem notika jautrs un piedzīvojumiem bagāts pasākums, uz kuru aicināja Jaunjelgavas pilsētas bibliotēka.

Dažas dienas pirms pirmās skolas dienas aicināt bērnus kopā ar ģimenēm uz bibliotēku jau kļuvis par jauku tradīciju.  aunjelgavas pilsētas bibliotēkas bibliotekāre Vita Taškaua  kopā ar 1. klases audzinātāju Aniku Vaivadi šogad iejutās pirātu lomā. Pasākuma mērķis bija bērnus iepazīstināt ar grāmatu krātuvi, tās piedāvātajām iespējām un ievadīt bērnus grāmatu pasaulē. Tā ir iespēja kopā darboties, labāk iepazīt vienam otru un sadraudzēties. Audzinātājai Anikai Vaivadei tā bija lieliska iespēja tuvāk iepazīt savas pirmās audzināmās klases bērnus.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 1. septembra numurā.

Jaunjelgavas novadā