Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieskandina Jaunjelgavas pilsētas svētkus 2

Šodien ar fotoizstādes “Jaunjelgava dzīvē uz dzejā” atklāšanu sākās pilsētas svētki. Izstādē, kura būs aplūkojama līdz augusta beigām, apkopotas jaunjelgavietes Vitas Taškauas fotogrāfijas — dabasskati un pilsētas ainavas, kas papildinātas ar vietējo dzejnieku vārsmām.


Jau šovakar jaunjelgavieši varēs vērot lietuviešu deju kolektīva sadanci ar vietējā dejukolektīva “Kodoliņš” dejotājiem un klausīties mākslinieku dueta "Viņš un viņa" koncertu.


Savukārt rīt notiks mājražotāju un amatnieku tirdziņš, bērnu programma — Āra un Sandras Ziemeļu un popgrupas "Ildzēni" koncerts, dažādas izklaides maziem un lieliem. No plkst. 12 vizināšanās pa Daugavu ar kuģīti, plkst 15 — spēkavīru šovs. Vēlāk — sadziedāšanās ziedu laivās un gājiens no Daugavas skatuves uz koncertu Liepu parka estrādē.

Komentāri 2

Skrīverieši

Prieks par skaisto parku Jaunjelgavā! Tas patiešām ir pārsteigums un koncerts tik jauki iederējās siltajā vasaras vakarā ... un īsts francūzis...! Un promenāde Daugavas krastā! Jūs esiet bagāti ar izcilām ainavām pāri upei! Patiešām jauki! Lai izdevusies diena arī rīt!

pirms 4 gadiem, 2014.08.01 23:50

Augusts

Nu tad beidzot kapu svētku laiks un svētku gājiens, kā arī citi pasākumi ,nav salikti vienā ''katlā''.Beidzot tiek izrādīta cieņa pret vietējiem,pret ciemiņiem un arī pret tiem, kuru vairs nav starp mums.Izrādās, ka var visu salikt tā, lai diena būtu skaisti pavadīta un visur varētu paspēt . Liels paldies par to direktorei Ostrovskai Anitai!

pirms 4 gadiem, 2014.08.02 11:37

Jaunjelgavas novadā