Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izzāģē ap 70 bīstamo koku

Jaunjelgavas novadā apzināti un izzāģēti 68 bīstamie koki kapsētās, parkos un sabiedriskās vietās pagastu centros. Profesionāļus bīstamo koku, kas apdraud cilvēku drošību, zāģēšanai Jaunjelgavas novadā līga pirmo reizi. 

Jaunjelgavas novada domes izpilddirektors Uldis Albiņš stāsta, ka apzināt situāciju, cik tādu koku novadā varētu būt, pašvaldība sāka, pārbaudot kapsētas: “Līdz šim pašvaldība nebija aicinājusi speciālistus, taču Jaunjelgavas kapsētā bija vairāki veci, nokaltuši un jau bīstami koki, kurus pašu spēkiem nevarējām nozāģēt. Tie stiprākā vējā  varēja uzkrist gan pieminekļiem, gan cilvēkiem. Apzinot situāciju arī pārējos novada pagastos, nolīgām profesionāļus, kuri veica šo darbu.”

Raksta turpinājumu lasiet laikrasksta 11. februāra numurā

Jaunjelgavas novadā