Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jānis Blūzmanis kļūst par deputātu 2

Jaunjelgavas novada dome apstiprināja izmaiņas deputātu sastā­vā. No Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) saraksta ievēlētais Juris Vectirāns līdz 11. Saeimas pilnvaru beigām ir kļuvis par Saeimas deputātu par ministru apstiprinātā Ulda Auguļa vietā. Nākamie ZZS sarakstā, kuri varēja ieņemt Jura Vectirāna vietu Jaunjelgavas novada domē, bija Māris Kalējs un Juris Pirktiņš, taču abi kandidāti atteicās.

Jura Vectirāna vietā Jaunjelgavas novada domē darbosies Jānis Blūzmanis, kura deputāta pilnvaras  apstiprināja domes sēdē. Jānis Blūzmanis dzimis Sērenē, ieguvis augstāko izglītību — profesionālo maģistra grādu finansēs Banku augstskolā. Pašlaik Jānis Blūzmanis strādā Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijā par projektu vadītāju. Jaunjelgavas novada domē Jānis Blūzmanis darbosies finanšu un sociālo lietu komitejā.

Komentāri 2

Jaunjelgavas novadā