Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavā eksplodē apkures katls

Ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jaunjelgavu, Meža ielu, kur privātmājā bija eksplodējis apkures katls. Tā kā sākotnēji bija aizdomas par ugunsgrēku un nebija zināms postījumu apjoms, uz notikuma vietu tika nosūtītas glābēju automašīnas no Jaunjelgavas, Aizkraukles, Viesītes un pat Jēkabpils. No divām tālākajām vietām ekipāžas tika atsauktas, jo ugunsgrēka nebija — gaisā bija pacēlušies nevis dūmi, bet tvaiki. Katls bija mājas piebūvē, un eksplozijas rezultātā izbira tās logi, kā arī daļa mājas logu, bojāta mājas siena. Notikuma vietā ieradās arī policija un “ātrā” palīdzība, tomēr, par laimi, neviens fiziski nebija cietis. Mediķi sniedza palīdzību sievietei, kurai notikušais bija radījis lielu izbīli un emocionālu pārdzīvojumu.

Jaunjelgavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evija Vectirāne  notikuma vietā ap deviņiem vakarā bija ieradusies, lai mājas iedzīvotājiem piedāvātu naktsmītni Jaunjelgavas jaunatnes inici­atīvu centrā, kur ir piemēroti ap­stākļi, tomēr saņēma atteikumu, jo nakšņot varēja vienā mājas istabā, kurai logi bija veseli, un tajā bija arī kamīns. Turklāt māju ar izsistiem logiem nebūtu droši atstāt nepieskatītu. Jaunjelgavas novada domes izpilddirektors Uldis Albiņš informē, ka vakar  pašvaldībā pēc palīdzības neviens no mājas nebija vērsies.  

Jaunjelgavas novadā