Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgava kļūst tīrāka un košāka

Šodien visā Latvijā iedzīvotāji strādāja, lai padarītu Latviju par tīrāku, sakoptāku valsti. Jaunjelgavas novadā 323 talcinieki veica uzkopšanas darbus un atsvaidzināja pilsētas izskatu, nokrāsojot soliņus un strādājot bērnu rotaļu laukumā.

Jaunjelgavas pilsētas pensionāri talkoja "Priediņās". Tā ir iecienīta vietējo iedzīvotāju pastaigu vieta, diemžēl ne vienmēr „staigātāji” aiz sevis savāc atkritumus. Liela rosība bija arī pie Jaunjelgavas vidusskolas. Skolas teritorijā uzkopšanas darbi notika visu aizvadīto nedēļu, šodien skolotājas un audzēkņi atsvaidzināja kopainu, nokrāsojot pie skolas esošos krēslus, futbola vārtus un atjaunoja lecamspēļu laukumus. Jaunu izskatu ieguva arī bērnu rotaļu laukums Liepu ielā 27, savukārt „Award” jaunieši sakopa teritoriju pie ebreju kapiem.

Aktīvi Lielās talkas norisē bija arī privātmāju īpašnieki, kuri sakopa teritoriju ap savām mājām.

Jaunjelgavas pilsētā tika izdalīti 250 zilie Lielās talkas maisi, tomēr savākto atkritumu daudzums ir lielāks, jo daudzi talcinieki izmantoja arī savus personīgos atkritumu maisus.

Pēc labi padarītā darba jaunjelgavieši pulcējās Liepu parkā uz pelnītajām pusdienām.

Jaunjelgavas novadā