Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgava lepojas ar visjaunākajiem iedzīvotājiem

Jaunjelgavas novada kultūras namā pirmo reizi svinīgajā sarīkojumā sveica pilsētas visjaunākos iedzīvotājus. No pagājušajā gadā dzimušajiem 24 mazuļiem kopā ar vecākiem ieradās 16.

“Šī ir ļoti skaista un svarīga tikšanās, katrai jaunajai ģimenei ir jājūt, cik nozīmīgi ir tieši viņi un viņu atvasītes. Ir būtiski, lai pašvaldība satiek savus jaunos iedzīvotājus,” stāsta Anita Ostrovska, Jaunjelgavas novada kultūras nama direktore. “Pasākumu rīkojām Jaunjelgavā dzimušajiem mazuļiem, jo no tālākiem pagastiem ar tik maziem bērniņiem būtu grūti ierasties. Turklāt Daudzeses pagastā šāds pasākums jau ir tradīcija. Vēlos rosināt tādu veidot arī citos novada pagastos.”  Sanākušos uzrunāja un sveica arī Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs Guntis Libeks. Ar skaanīgu un jautru priekšnesumu iepriecināja Jaunjelgavas novada kultūras nama popgrupa Unas Arbidānes vadībā. Katrs mazulis saņēma “Diānas pinumu studijā” tapušu groziņu, Jaunjelgavas pensionāru biedrības adītās zeķītes, burciņu ar Sēlijas medu un novada pašvaldības apsveikumu.

Jaunjelgavas novadā