Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavā meklē ģimenes ārstu, kas strādātu dakteres Ilzes Sarmas vietā

Jaunjelgavā vakar pēdējā darba diena bija ģimenes ārstei Ilzei Sarmai, kura devusies pelnītā atpūtā. Pašvaldība cer, ka izdosies viņas vietā atrast jaunu ģimenes ārstu. Lai veicinātu jauno speciālistu interesi par darbu novadā, domes pārstāvji apsver iespēju nodrošināt viņu ar dzīvokli.

Nacionālais veselības dienests informē, ka no 2019. gada 1. novembra izbeigts līgums ar Jaunjelgavas ģimenes ārsti Ilzi Sarmu un pie ārstes reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti.
Ilzes Sarmas prakses darbības pamatteritoriju pārņems ģimenes ārste Zigrīda Maija Gulbe, un atreģistrētie pacienti, kuru deklarētā dzīvesvieta ir ārstes darbības pamatteritorijā — Jaunjelgavas novada Jaunjelgavas pagastā, Jaunjelgavas pilsētā, Sērenes pagastā, tiks piereģistrēti pie Zigrīdas Maijas Gulbes.
Jaunjelgavas novada pašvaldība turpina meklēt ģimenes ārstu, kas strādātu dakteres Sarmas vietā. Pašvaldības īpašumā nonācis dzīvoklis, kuru varētu piedāvāt jaunajam ģimenes ārstam.
Ilzes Sarmas ģimenes ārsta praksē šī gada 1. septembrī bija reģistrēti 707 pieaugušie pacienti un 182 bērni. Tikmēr dakterei Gulbei reģistrēti 598 pieaugušie pacienti un 86 bērni. Jaunjelgavā darbojas arī ģimenes ārstes Gintas Kociņas ģimenes ārsta prakse. Dakteres Kociņas pamatdarbība ir Jaunjelgavas pilsēta, Seces, Sērenes un Staburaga pagasts. Ģimenes ārstes praksē ir reģistrēti 1404 pieaugušie pacienti un 253 bērni.

Jaunjelgavas novadā