Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavā siltinās skolu 4

Jaunjelgavas vidusskolā sākti mācību korpusa un sporta zāles atjaunošanas darbi. Ēkai plānots nosiltināt jumtu, fasādi, kā arī to nokrāsot.

Jaunjelgavas novada domes izpilddirektors Uldis Albiņš stāsta, ka darbu iepirkuma konkursam saņemti divi piedāvājumi. Ar lētākā piedāvājuma uzņēmumu — “RRKP būve” — arī noslēgts līgums, un tas jau sācis darbus.

“Jaunjelgavas vidusskolas ēka ir būvēta 1977. gadā, un šie būs pirmie lielākie remontdarbi. Skola ir ļoti liela, siltumizolācija ēkā ir vāja, dažās telpās pat ļoti,” saka Uldis Albiņš. “Visas ārsienas paredzēts nosiltināt ar akmensvati, arī ēkas jumtu plānots siltināt. Ir iecere nedaudz pārveidot skolas ieeju, sporta zālē ierīkot ventilāciju, bet sarīkojumu zālē paredzēts mainīt logus. Tajā šobrīd ir plastmasas logi, taču tie tika mainīti sen un savu laiku jau ir nokalpojuši. Skolas ārsienas paredzēts krāsot zaļos toņos, un būs arī dekoratīvs zīmējums.”

Albiņa kungs teic, ka laika ap­stākļi darbam ļoti piemēroti. “Ja nu pārsteigs aukstums, fasādes apdares materiāli ir sertificēti darbam līdz pat mīnus 10 grādu salā.”

Komentāri 4

ezez

Kāpēc jaizvēlas tik lēti piedāvājumi, ja pēc pāris gadiem logi ir jāmaina, logu mūžam nav jābūt pāris gadiem, bet stpri ilgāk.

pirms 4 gadiem, 2014.03.10 09:51

arnolds

Tādēļ, ka tā vajag.

pirms 4 gadiem, 2014.03.10 22:38

jaunjelgavietis

Materiāli jau protams ir sertificēti,bet tas nenozīmē ka ārā stāvot tie nebūtu rūpīgi jāapklāj.Jo materiāls kurš ir izmircis nevar ne tuvu 80% būt kvalitatīvi izmantots.Tas nozīmē,ka izmirkušu materiālu normāls celtnieks,būvnieks kas atbild par savu kvalitāti,neliktu uz sienas un kur nu vēl kā izsakās Albiņa kungs,darbam līdz -10 grādiem salā.Mūsu būvniekiem ir jāpamācās no skandināvu valstīm,tur tādus absurdus būvniecībā nepieļauj.Domāju ka izpilddirektors arī no celtniecības normām maz ko sajēdz.Parādiet man lūdzu kaut vienu normālu,nodotu ekspluatācijā objektu,Aizkrauklē un Jaunjelgavā,kur bruģis nebūtu sašķiebies,iekšdarbos uz sienām nebūtu plaisas un ttl.Tā nu strādā tā saucamie profi. Aizkrauklē. P.S.un neaizmirstiet pasekot līdzi,kur aizies vecie plastmasas logi un kuram no domes darbiniekiem jau šogad tiks veikts mājā,vai dzīvoklī remonts.Vai arī kurš no domes darbiniekiem tiks pie glaunāka autiņa.Tas mūsu valstī ir standarts.

pirms 4 gadiem, 2014.03.16 16:15

oto

Aktu zāles logi tika mainīti paši pirmie, diemžēl vietējais Sērenes ražojums, nu netur to siltumu, nemācēja īsti vēl toreiz ražot!!!

pirms 4 gadiem, 2014.03.17 11:16

Jaunjelgavas novadā