Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavas novadu turpinās vadīt Guntis Libeks

Jaunjelgavas novada domi nākamos četrus gadus turpinās vadīt Guntis Libeks – tā pirmajā sēdē vienbalsīgi nolēma jaunievēlētā dome. Ne tik viennozīmīgas izvērtās domes priekšsēdētāja vietnieka vēlēšanas, taču arī šajā amatā būs partijas “Vienotība” pārstāvis.

Pirmo jaunievēlētās domes sēdi sasauca Jaunjelgavas vēlēšanu komisija, sēdi vadīja tās priekšsēdētāja Dace Kuršinska. Deputātu mandātu saņēma 15 Jaunjelgavas novada domes deputāti: Guntis Libeks, Liāna Gasiņa, Gunārs Ločmelis, Andris Golovackis, Larisa Dinvalde, Lauma Mīlīga, Voldemārs Kurtišs, Gatis Gūtmanis, Uģis Rubenis, Evija Vectirāne, Aigars Stuglis, Māris Rēķis, Jānis Blūzmanis, Grigorijs Popenkovs un Oskars Ezerosis.

Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētāja amatam tika izvirzīts tikai viens kandidāts – līdzšinējais domes priekšsēdētājs Guntis Libeks. Viņu vienbalsīgi arī ievēlēja amatā.

Savukārt domes priekšsēdētāja vietnieka amatam izvirzīja divus pretendentus: Voldemāru Kurtišu un Eviju Vectirāni. Voldemārs Kurtišs, tāpat kā domes priekšsēdētājs, domē ievēlēts no partijas “Vienotība”, un viņa kandidatūru izvirzīja Guntis Libeks. Savukārt Eviju Vectirāni šim amatam ieteica Zaļo un zemnieku savienības pārstāvis Aigars Stuglis.

Par Eviju Vectirāni nobalsoja pieci deputāti, par Voldemāru Kurtišu – desmit, līdz ar to arī domes priekšsēdētāja vietnieks būs partijas “Vienotība” pārstāvis.

Iepriekšējais domes priekšsēdētāja vietnieks Guntis Jankovskis Jaunjelgavā nekandidēja, viņš ievēlēts Aizkraukles novada domē.

Vairāk lasiet laikraksta "Staburags" 16. jūnija numurā!

Elitas Brovackas foto

Jaunjelgavas novadā