Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavieši sašutuši — būvnieki lauž jauno bruģi 5

“Jaunjelgavā otro gadu turpinās tranzītielu remonts, jau pērn daļai ielu bija uzklāts asfalts un gājēju celiņiem ierīkots bruģa segums. It kā jau būtu skaisti, bet tagad pārsteidz tas, ka vietām jaunais asfalts un bruģis tiek mainīts,” laikrakstam “Staburags” stāsta Ausmas kundze no Jaunjelgavas.

“Vairākās vietās pilsētā  būvnie­ki jau lauž nupat ieklāto asfaltu, tas pats notiek ar bruģi. Tagad ap visiem notekūdeņu kanalizācijas vākiem izgriež asfaltu, uz gājēju ietvēm sakrauti gan asfalta gabali, gan salauztas kanalizācijas caurules. Vai tiešām būvnieki, veicot darbus, nevarēja tos izdarīt kvalitatīvi? Tāpat vēlētos zināt, cik mēs, jaunjelgavieši, no mūsu nodokļiem maksājam par šo nekvalitatīvo darbu? Novada domē neviens par to informāciju nesniedz. Mēs, kas maksājam nodokļus, nemaz nezinām, cik esam parādā Eiropas Savienībai (ES), jo lielāko daļu remontdarbu summas sedz ES.  Tā noteikti nav maza, bet novada domes amatpersonas par to neko nestāsta. Tāpat pārsteidz, ka ielu malās ir izklāts nevis jaunais bruģis, bet vecie akmeņi, kuri tika izrakti, kad sākās ielu remontdarbi. Jau šajā pavasarī, kad sākās atkusnis, vietām lietus akmeņus bija izskalojis, bet ne būvnieki, ne atbildīgās amatpersonas tam nav pievērsuši nekādu uzmanību, un akmeņi ir atstāti. Domāju, ka līdzīgas problēmas būs arī šogad. Būvnieki tagad akmeņus ar metāla stieņiem iedzen zemē. Bet vai tas ir risinājums? Šāds ielas segums sagādā problēmas riteņbraucējiem. Iela ir šaura, velosipēdistiem pa to pārvietoties ir grūti, jābrauc vai nu pa brauktuvi, kur ir asfalts, vai pa gājēju celiņu, līdz ar to apdraudot satiksmes drošību.”

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 25. oktobra numurā

Komentāri 5

Unkass

Šādās lietās pie vainas ir krievu armija un kompartija. Latvijas valdības vainas te nav. Jaunjelgavas vadības vainas arī te nav, jo par šo vadību jaunjelgavieši balsoja, ar abām rokām plusus vilkdami, pat vērā neņemdami to, ka skolā sita mazu bērnu un sitēju aizstāvēja tās amatpersonas, par kurām ar plusiem pēc sišanas un sitēja aizstāvēšanas nobalsoja miermīlīgā arāju un dziedātāju tauta.

pirms 6 gadiem, 2013.10.28 14:43

RŪTA

Riebjas lasīt tie kas sūdzas par visu ko,bet vai pajautājuši ko paši esat darījuši pilsētas labā.Varam priecāties Ka Jaunjelgavā tādā mazpilsētā tik daudz izdarīts / krastamala, estrāde tagad centra ielas / Jāpateicas ka te vispār ir tik uzņēmīgi cilvēki kas to dara / par 42 dzīvokļu māju/ bet kritizētāju ka pilns .Sūdzētājus pašus vajadzētu pielikt pie darba ,tad nebūs laika kritizēt citus,ne jau tas no Jūsu maka.Varētu tādus skauģus vispār nepublicēt

pirms 6 gadiem, 2013.10.28 18:31

ezez

Neesmu gan dienas gaismā kādu laiku redzējusi kā tur, kas sabojāts, bet, ja jau kko dara, tad droši vien viņi zin, ko un, ja caurumus neatstāj, tad problēmām nevajadzētu būt. Cik parasti ir rakti un lauzti jaunizbūvētie asfalti Jaunjelgavā, tad vnm ir diezgan normāli aizlāpīts pēctam.

pirms 6 gadiem, 2013.10.28 20:06

Riks

gan Jaunjelgavas domes vadība,gan projektētāji ar būvdarbu izpildītājiem ir pilnīgie luņi.No malas bieži vien skatoties izskatījās ka strādnieki šos darbus dara pirmo reizi un vietējo veikalu alus plaukti patukšojās ik dienas.Saprotams kāpēc latvijas ielas un ceļi ir tik nekvalitatīvi un sairst jau pirmajā gadā.Tāpēc ka pašvaldību vadītāji neseko tam līdzi,jo savu naudas žūksni viņš ir jau nopelnījis un arī tas,ka ceļu būvnieki ir neprofesionāli cilvēki.Tās vada blīkšķu bāniji.Kauns gan par novada domes deputātiem,gan par nekvalitatīvajām firmām un to darbiniekiem.Ļoti žēl,ka mūsu cilvēki savu darbu veic pa roku galam un neciena viņi ne savu darbu,ne cita darbu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.13 21:32

Jaunjelgavas novadā