Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavietes Santas Siliņas mākslas darbi izstādē Rīgā

Rīgā, Stabu ielā 10, kafejnīcas “Pasēdēt” otrā stāva telpās, izveidota vietējo mākslinieku meistardarbu ekspozīcija “Pozitīvs”. Tostarp arī jaunjelgavietes Santas Siliņas mākslas darbi.

Kafejnīcā izvietoti vairāk nekā 30 dažādu mākslinieku darbu, kopizstādi bez maksas iespējams apskatīt līdz 31. oktobrim. Šāda veida kopīga sadarbība starp restorānu industriju un jaunajiem māksliniekiem ir abpusēji laba iespēja veidot pazīstamību, vienlaikus piesaistot klientus.

Kafejnīcas īpašniekiem, atbalstot māksliniekus, ir iespēja radīt klienta atpūtai un pusdienošanai pievienoto vērtību. Izvietotās gleznas atmosfēru padara patīkamāku un interesantāku. No otras puses, karjeras sākumā esošajiem jaunajiem māksliniekiem tā ir iespēja savus darbus nekrāt mājās, bet parādīt cilvēkiem. Iedvesmot, gūt pieredzi, piesaistīt sadarbības par­tnerus un interesentus.

Santai šī ir lieliska iespēja parādīt sevi Rīgas publikai. “Par šo iespēju uzzināju no darba kolēģes, kas man teica, ka, ieraugot ziņojumu, kur meklē māk­sliniekus, uzreiz iedomājusies par mani. Tālāk sazinājos ar organizatoriem un biju jau visā procesā iekšā. Es ieteiktu nebaidīties, stāstīt un pārrunāt to, kas patiesi aizrauj un interesē, jo tad, kad pats notici tam, ko tu dari, rodas iespējas un līdzcilvēku atbalsts ir lielāks, kā biji gaidījis. Nav noslēpums, ka cilvēka dabā ir iedomāties to sliktāko, bet cerēt uz labāko! Nezaudējot kritiku pret sevi, tomēr jāiemācās uzreiz sev noticēt,” par iespaidiem pēc izstādes atklāšanas stāsta Santa Siliņa.

Jaunjelgavas novadā