Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kad Jaunjelgavā būs fizioterapeite?

“Augusta sākumā “Staburagā” rakstījāt, ka Jaunjelgavā pieņems fizioterapeite. Kad tad tas beidzot notiks? Uzrakstiet, lūdzu, lai cilvēki zina!” “Stabura­gam” ierosina kāds jaunjelgavietis.


Jaunjelgavas novada domes izpilddirektors Uldis Albiņš stāsta, ka fizioterapeite pieņems, sākot no 1. oktobra, Jaunjelgavā, Oškalna ielā 6 — finanšu komitejas deputāti atbalstīja deviņus kvadrātmetrus lielas telpas piešķiršanu, lēmums vēl jāapstiprina domes septembra sēdē. Telpa jau iepriekš bija izremontēta un ir  piemērota darbam. “Saskaņā ar noslēgto sadarbības līgumu fizioterapeitei jāpieņem vismaz divas reizes nedēļā, bet, ja būs daudz pacientu, viņa varēs to darīt arī biežāk,” saka Uldis Albiņš.

Kā jau “Staburags” informēja, Jaunjelgavā savu privātpraksi iekārtos fizioterapeite Jurgita Gruberte no Ilūkstes novada. Dome viņai piešķīra jaunajam speciālistam izīrējamo dzīvokli. Izpilddirektors skaidro, ka pārcelšanās jaunajai speciālistei prasīja laiku, un līgums par prakses telpas iznomāšanu vēl tiks noslēgts. Viņai būs jāmaksā telpu nomas maksa un izdevumi par komunālajiem pakalpojumiem.
Skrīveru dienas aprūpes centrs “Pavasari” “Facebook” vietnē publicējis ziņu, ka septembrī centra kolektīvam pievienojušās divas jaunas un jaukas kolēģes, un viena no tām ir fizioterapeite Jurgita Gruberte. Šovasar, jūlijā, šajā pašā vietnē bija publicēta vakance fizioterapeita amatam ar nepilnu darba laiku promesoša darbinieka aizvietošanai.

Jaunjelgavas novadā