Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas cilvēku sarūpētas dāvaniņas saņem arī daudzesieši

Piektdien, 20. janvārī, biedrība “NSUS” vadītāja Līga Uzulniece kopā ar Iršu čigānu deju grupas dalībniecēm devās uz Daudzeses pagastu, lai iepriecinātu pagasta vecos ļaudis un cilvēkus ar invaliditāti. Latvijas iedzīvotāju sarūpētās dāvaniņas klātienē saņēma un vēl saņems kopā 90 daudzesiešu.

Biedrība “NSUS”  jau trešo reizi rīko labdarības akciju “Ziemassvētku vecīša darbnīca”. Saistībā ar to cilvēki gatavo dāvanas bērniem, vientuļajiem cilvēkiem, vecļaudīm, kurus  izvēlas no biedrības mājaslapā publicētā saraksta. Kopā projektā Ziemassvētku laikā pieteiktas un sagatavotas 514 dāvaniņas, kas tika aizgādātas ļaudīm dažādas Latvijas vietās.

Otro gadu dāvanas saņem arī Daudzeses pagasta vecļaudis un cilvēki ar invaliditāti. Katram tiek speciāli viņam sarūpēta dāvaniņa, un biedrības vadītāja Līga Uzulniece atklāj, ka bieži nākas dzirdēt jautājumu: “Vai tiešām tas ir man?”.

Vecie cilvēki jau svētku laikā saņēma cilvēku sūtītās vēstules un apsveikuma kartītes no dažādām Latvijas vietām — arī šis bija biedrības “NSUS” organizēts projekts. Daudzeses pagasta ļaudis atzina, ka bijis tik patīkami saņemt vēstules, kurās bijis daudz skaistu vārdu.

Foto: Elita Brovacka

Jaunjelgavas novadā