Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Magdalēnas ballē Jaunjelgavā sumina pagājušā gada nozīmīgāko notikumu veidotājus

18. februārī Jaunjelgavas novada kultūras notika pateicības pasākums Jaunjelgavas novada svarīgāko 2016. gada notikumu veidotājiem - Magdalēnas balle.

Saistībā ar Jaunjelgavas 370 gadu jubileju šoreiz darbīgos ļaudis Ziemas ballē uzņēma Magdalēna, viņas lomā iejutās Gunita Krievāne. Pasākumā vēlreiz atminējās pagājušā gada svarīgākos notikumus, un pateicības saņēma daudzi cilvēki, kuri aktīvi iesaistījās to veidošanā.

Īpašu pateicību - statueti "Zelta Kaza" - saņēma tie, kuru veikums atzīts par īpaši cildināmu. "Zelta Kazas" tika pasniegtas astoņās nominācijās: Jaunjelgavas novada gada notikums uzņēmējdarbībā, dzīves vides kvalitātes uzlabošanā, sabiedriskajā dzīvē, kultūrā, sportā, izglītībā, novada vienotības un patriotisma stiprināšanā, par Jaunjelgavas novada vārda popularizēšanu Latvijā un pasaulē.

Pateicības saņēma arī "labās zvaigznes"  un pedagogi no katras novada izglītības iestādes, kuri bija pieteikti titulam "Gada skolotājs" Jaunjelgavas novadā.

Edvīna Boķa foto

Jaunjelgavas novadā