Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paņems līdzi deju soļus

Jaunjelgavas novada Seces pagasta pamatskolā viesojās triju draudzības valstu — Čehijas, Polijas un Slovākijas — skolēni un skolotāji. Noslēdzot mūžizglītības programmas “Comenius” triju gadu ciklu, šo valstu pārstāvji iepazina Latvijas cilvēkus,  kultūru, tradīcijas un arī mūsu lietaino un vēso vasaru.

Viena no programmas dalībniecēm — Seces pamatskolas matemātikas un latviešu valodas skolotāja Gunita Taškāne — bija viena no viesu sagaidītājām un pasākumu organizatorēm. Viņa stāsta, ka kopš 2012. gada, kad kopā ar Gundegu Vēveri un Lindu Zīverti tapis projekts, Latvijas skolēni un skolotāji, tajā skaitā secieši, pabijuši visās trijās dalībvalstīs, un šis ir projekta noslēdzošais posms. 50 cilvēku grupā aptuveni puse bija ciemiņi, pārējie — projekta dalībnieki no Latvijas.

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 1. jūlija numurā

Jaunjelgavas novadā