Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules koru olimpiādes ieskaņu koncerts Staburagā

No 2014. gada 9. līdz 19. jūlijam Rīgā notiks pasaulē lielākais koru mūzikas festivāls, Pasaules koru olimpiāde (World Choir Games).
Pasaules koru olimpiādes ideja un mērķis ir caur dziesmu veicināt izpratni un mieru starp tautām, vienot cilvēkus no visas pasaules draudzīgā sacensībā. Pasaules koru olimpiāde notiek katru otro gadu katru reizi citā kontinentā. 2014. gada jūlijā Rīga uzņems ap 20 000 dziedātājus no visas pasaules.

No 2000. gada, kad notika pirmā Pasaules koru olimpiāde, tā izaugusi par lielāko šāda veida pasākumu pasaulē, kurā piedalījušies vairāk nekā 5800 koru un 260 000 dziedātāju no 100 valstīm.

Gatavojoties Pasaules koru olimpiādei  arī Aizkraukles koru apriņķa kori 2014. gada 25. maijā plkst. 16.00 Staburaga pagasta Vīgantes estrādē tiekas pasākumā  Mazā koru olimpiāde.

Programmā:  Pasaules kormūzikas pērles  un latviešu mūzikas zelta izlase, tajā skaitā arī novadnieka – šī gada jubilāra  Pētera Barisona kora dziesmas.

Piedalās:  jauktais koris  AIZKRAUKLE ( diriģentes Ilze Atardo un Lelde Kamzole – Gagaine) Skrīveru kultūras centra jauktais koris  DĪVAJA ( diriģenti Ferijs Millers un Silva Upeniece), Kokneses kultūras nama sieviešu koris  ANIMA( diriģente Lelde Kamzole – Gagaine) , sieviešu koris DAUDZEVA  ( diriģente Silvija Tomaševska) , Pļaviņu kultūras nama sieviešu koris  LORELEJA (diriģente Staņislava Kalniņa) un vienīgais apriņķa vīru koris STABURAGS ( diriģenti Māra Batraga un Ainars Mēness).
Goda virsdiriģents Edgars Račevskis

Jaunjelgavas novadā