Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašdarbnieki sagaida Pērtiķa gadu

30. janvārī Seces kultūras namā Jaunjelgavas novada pašdarbnieki kopā sagaidīja jauno – Ugunīgā pērtiķa gadu. Secieši šādu pasākumu rīko jau vairākus gadus, aicinot kopā kultūras ļaudis no apkārtējiem pagastiem.

Kā ik gadu, arī šoreiz kultūras namā izskanēja pašdarbnieku koncerts, kurā piedalījās Seces sieviešu vokālais ansamblis “Magnolija” (vadītāja Zaiga Barone), Staburaga sieviešu vokālie ansambļi “Staburadze” un “MiLaRe”, Staburaga pagasta jauktais vokālais ansamblis (visus kolektīvus vada Diāna Kadiša), Sunākstes sieviešu vokālais ansamblis “Mežaroze” (vadītāja Ilze Gaidele), Jaunjelgavas novada kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Atvars” (Inese Ermansone), Seces līnijdeju kolektīvs "Balzāms dvēselei", kurā dejo dalībnieces no Seces, Sērenes un Sunākstes (vadītāja Vineta Lavrenoviča).

Skatītājus priecēja arī Staburaga amatierteātra jautrais uzvedums (režisore Ināra Galvanauska) un Seces amatierteātra “”Dūdenīši” pirmizrāde “Mafijas Jaunais gads” (režisore Astrīda Mencendorfa). Par īpašu noskaņu pasākumā gādāja  vijolnieks Edgars Ziņģe no Kuldīgas.

Saskaņā ar ķīniešu horoskopu Ugunīgā pērtiķa gads sāksies 8. februārī, un tas solās būt māksliniecisks, izteiksmīgs un spilgts.


Jaunjelgavas novadā