Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās, Jaunjelgavā par vienu bankomātu mazāk 2

Līdz ar a. s. “GE Money Bank” aiziešanu no Latvijas tās klientu — privātpersonu un uzņēmumu — norēķinu kontu apkalpošanu, depozītus, krājkontus un kredītus pārņēmusi banka “Citadele”. Vai tā pārņems arī “GE Money Bank” bankomātus Pļaviņās un Jaunjelgavā vai arī ierīkos tur savus bankomātus? “Citadeles” Aizkraukles klientu apkalpošanas centra vadītājs Edgars Ratnieks teic, ka “GE Money Bank” bankomātus “Citadele” automātiski nepārņem, bet vēl izvērtēs, vai šajās pilsētās ierīkot savus bankomātus.

“GE Money Bank” ir izpildījusi visas saistības pret noguldītājiem, un Finanšu un kapitāla tirgus komisija no 28. oktobra ir anulējusi tai izsniegto licenci kredītiestādes darbībai. Tai ir izsniegta atļauja reorganizēt banku par komercsabied­rību, kas nesniedz kredītiestādes pakalpojumus. Līdz ar to Latvijā tagad darbojas 19 banku un deviņas Eiropas Savienības dalībvalstu banku filiāles.

Komentāri 2

Jaunjelgavas novadā