Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sēlijas Tautas mākslas svētkos piedalīsies arī Jaunjelgavas un Neretas novads

Sēlijas Tautas mākslas svētki šovasar, 1.jūlijā, tiks svinēti Viesītē un svētku moto šogad būs "Augšzemes bānītis starp divām simtgadēm", aģentūra LETA uzzināja Viesītes novada pašvaldībā.

Arī šogad jau tradicionāli tautas mākslas svētku galvenie dalībnieki būs Sēlijas novadu kori, deju kolektīvi, pūtēju orķestri, folkloras kopas, ansambļi, kapelas, amatierteātri, amatnieki, mājražotāji un mākslinieki.

Pašlaik pasākuma rīkotāji plāno svētku programmu. Tās īstenošanā piedalīsies septiņi Sēlijas novadi - Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novadi.

Sēlijas novadu apvienība dibināta 2012.gada 14.decembrī ar mērķi sadarboties Sēlijas kultūrvēsturiskās identitātes un vērtību saglabāšanā, apvienības dalībnieku kopīgu aktivitāšu, projektu un pasākumu īstenošanā ar nolūku uzlabot teritorijas ekonomisko stāvokli un iedzīvotāju dzīves kvalitāti, kā arī kopīgu interešu pārstāvniecībai valsts un starptautiskajās institūcijās.

Jaunjelgavas novadā