Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Spicā nakts” Jaunjelgavā

Jaunjelgavā astoto reizi notika tradicionālais pasākums “Spicā nakts Jaunjelgavā”. Šoreiz tajā piedalījās 18 komandas no Jaunjelgavas, Lielvārdes, Ogres, Valkas, Kandavas.

Katrā komandā bija pieci jaunieši. Vispirms Jaunjelgavas kultūras namā viņi prezentēja savu komandu, un jau to nosaukumi bija gana daiļrunīgi: “Fantasktiskais piecnieks”, “Grizliji”, “Jenoti”, “Draudzīgie nezvēri”, “Brokoļi” “JaNoJaDo” (Jaunjelgavas novada jauniešu dome) un citi.

Jauniešu uzdevums bija atrast astoņus kontrolpunktus pilsētā, bet katrā no tiem vēl jāizpilda kāds uzdevums. Bija gan jāzina alfabēts, gan ar aizsietām acīm ķerrā jāved komandas biedrs, gan improvizētās nestuvēs jānes kāds no savējiem. Katru gadu savu kontrolpunktu ierīko arī zemessargi, interesants un atraktīvs pārbaudījums bija arī šoreiz.

Trasē jaunieši devās, kad sāka jau krēslot, un tas uzdevuma veikšanu padarīja gan sarežģītāku, gan reizē aizraujošu. Pēc sacensībām dalībnieki atzina: esam piekusuši, bet bezgala priecīgi!

Elitas Brovackas un Maijas Ermansones foto

Jaunjelgavas novadā