Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Staburaga amatierteātris svin jubileju

20. janvārī Staburaga amatierteātris “Pirmā prognoze” svinēja piecu gadu jubileju. Šis ir senākais kolektīvs, kurš patlaban darbojas Staburaga saieta namā.

Amatierteātris Staburagā ir gadu jaunāks nekā no jauna uzbūvētā saieta nama ēka. Tolaik pagasta kultūras dzīves vadītāja Ināra Galvanauska nolēma dibināt amatierteātri, jo tāds Staburagā bijis arī agrāk, un talantīgu cilvēku pagastā netrūkst.

Patlaban kolektīvā spēlē desmit aktieru, viņu vidū tikai viens vīrietis. Visus piecus gadus teātra režisore ir Ināra Galvanauska.

Savā dzimšanas dienu kolektīvs skatītājiem dāvināja pirmizrādi – Ritas Missūnes skeču “Par vīriešiem un kaķiem”. Savukārt viesi gaviļniekiem dāvināja atraktīvus un jautrus priekšnesumus. Staburadziešus sveikt bija ieradušies gan mafijas pārstāvji (Seces amatierteātris “Dūdenīši”), gan grupa “Eolika”, šoreiz gan Aknīstes (Aknīstes amatierteātris). Tāpat amatierteātra “Pirmā prognoze” aktieri un režisore saņēma muzikālus sveicienus no Staburaga un Seces pašdarbniekiem.

Elitas Brovackas foto


Jaunjelgavas novadā