Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tumšās vietas kļūs gaišākas 7

“Jaunjelgavā, posmā no Jēkabpils ielas (pie veikala “Avotiņš”) līdz Liepu — Meža ielas krustojumam, jau vairākus gadus nav apgaismojuma,” laikrak­stam “Staburags” stāsta kāds lasītājs (uzvārds zināms — aut.). “Neapgaismotais ielas posms ir apmēram puskilometru, bet tieši te ir ļoti intensīva transporta kustība. Te ir lielākie novada uzņēmumi — “Latsin” un “Latgran”, uz kuru krautuvēm un darbnīcām brauc smagā tehnika. Iela ir nepārredzama, vakaros vecāki ar bērniem dodas no bērnudārza uz mājām, brauc velosipēdisti. Vai novada dome plāno te sakārtot ielu apgaismojumu vai paplašināt, izveidot gājēju celiņus? Iepriekšējos gados ziemā, ja sašķūrē sniegu, pat vienam gājējam, ja pretī brauc smagā automašīna, uz ielas nav, kur palikt, un ir jālec sastumtajās kupenās.”

Skaidro Jaunjelgavas novada domes izpilddirektors Uldis Albiņš:
— Šajā posmā pašlaik ir ielas apgaismes traucējumi. Tas ir pārbaudīts. Tuvākajā laikā vietās, kur ir vecās ielas apgaismes laternas, tās nomainīs.

Kapitālo remontu un gājēju celiņu izveidi Liepu un Meža ielā neesam plānojuši. Tā saucamās “ceļu naudas” pašvaldībām ir maz, un bez Eiropas atbalsta lieli pārbūves darbi nav iespējami.

Tuvākajā laikā sāksies plaši rekonstrukcijas darbi ceļa posmā Jaunjelgava—Rīga (gar “Zaļo noru”). Tur nomainīsim gan ceļa segumu, gan izveidosim gājēju celiņus un notekūdeņu kanalizācijas sistēmu. Pēc šī projekta pabeigšanas skatīsimies, kur vēl varam piesaistīt Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus pilsētas un novada infrastruktūras uzlabošanai.

Komentāri 7

ezez

Jā ir gan tur tāds melnais caurums, jau ar vienu laternu kkur pa vidu būtu daudz labāk. Ceļš šaurs, koki priekšā, tāpēc nekāda gaisma netiek klāt, par ziemu gan neko nezinu.

pirms 4 gadiem, 2013.11.02 20:42

Vadītājs

Ozoliņ! Sāc pats lietot atstarotāju,ka nepārbrauc kāds pāri...

pirms 4 gadiem, 2013.11.03 13:27

baltais kāķis

dumjš komentārs. Gaismu vajag i uz ielas i tādu vaditāju galvas der apgaismot.

pirms 4 gadiem, 2013.11.03 14:45

Baltajam kākim

Varbūt dumjšs,bet vel dumāks i tas ,kurš nejēdz atstarotāju uzlikt,tik skribelē ka tumšs.

pirms 4 gadiem, 2013.11.05 06:31

Viviana

Pie Kalna ielas tumsas valstības aiz vecās slimnīcas, sen visi pieraduši.

pirms 4 gadiem, 2013.11.10 02:28

deputāts

Vai tad tur vēl cilvēki dzīvo?

pirms 4 gadiem, 2013.11.19 18:41

JJ

Varētu tā,gājēju celiņu no Avotiņa līdz Liepu ielai,bet jaunu asvaltu gar Zaļo noru,vai ne.

pirms 4 gadiem, 2013.11.25 23:53

Jaunjelgavas novadā