Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Una Arbidāne piepilda senlolotu sapni

Labo sajūtu dienā Jaunjelgavas kultūras namu pildīja piparkūku smarža, prieks, smaidi un sirsnīgas Ziemassvētku melodijas. Šajā dienā radošajās darbnīcās, kuras organizēja un vadīja kultūras nama pašdarbības kolektīvu pārstāvji, varēja izcept piparkūkas, izgatavot sev atstarotāju, iemācīties saiņot dāvanas, locīt origami vai veidot ziedus no dzijas. Savukārt kultūras nama direktores Anitas Ostrovskas kabinets visas nedēļas laikā pildījās ar labdarības dāvaniņām, kuras viņa sadarbībā ar vietējā sociālā dienesta darbiniekiem nogādās bērniem no mazturīgām un trūcīgām ģimenēm.

Pēc labi padarīta darba visi tika aicināti uz kultūras nama darbinieku, bērnu un jauniešu popgrupu vadītājas Unas Arbidānes un grupas “Tikai tā” vadītāja mūziķa Jāņa Ostrovska veidoto koncertuzvedumu “Ticot, mīlot un gaidot”, kurā uz skatuves kāpa vairāk nekā 50 mākslinieku dažādu grupu sastāvos.

Noslēgumā Una Arbidāne atzina, ka beidzot piepildījies kāds viņas senlolots sapnis — pulcēt vienkopus visus savus dziedātājus, ar kuriem viņa kopā ir jau vairākus gadus. Koncertā piedalījās Unas vadītās popgrupas “Fridrihštate” bērnu un jauniešu grupas, Aizkraukles Interešu izglītības centra popgrupa “Unikumi” un vecākās grupas dziedātājas un grupa “Tikai tā”.

Tie, kuri netika uz koncertu Jaunjelgavā, šo pašu koncertprogrammu varēs baudīt 27. decembrī pulksten 16 Aizkraukles pilsētas kultūras namā.        

Jaunjelgavas novadā