Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavas vidusskolai aprit 70 gadu, bet tās vecajam, labajam gumijkokam — 40!

Jaunjelgavas vidusskolā 29. aprīlī notiks absolventu un skolas darbinieku salidojums. Skolas direktore Lauma Mīlīga “Staburagu” informē, ka iepriekšējais salidojums notika pirms pieciem gadiem, kad skola svinēja 65 gadu jubileju.

“Šis gads ir nozīmīgu jubileju gads,” stāsta direktore. “Kopš pirmās Jaunjelgavas skolas atvēršanas aprit 370 gadu. Jaunajai vidusskolas ēkai Uzvaras ielā 1 ir 40 gadu, tā ir nodota ekspluatācijā 1977. gadā.  40 gadu aprit arī skolas vecajam, labajam gumijkokam  — visu šo laiku tas audzis skolas foajē. Vidusskolai aprit 70 gadu, savukārt skolas himnai “Mūsu bērnības sala” — 20 gadu. Himnas vārdus rakstījis Jāzeps Osmanis, bet mūziku sacerējis Juris Ozols. Šogad aprit 20 gadu mūzikas festivālam “Draugi”, kura idejas autors ir Juris Ozols un  Edvīns Logins. ”

Top buklets, kurā būs apkopoti skolas absolventu, skolotāju, darbinieku vārdi, tajā būs informācija par skolu šodien.

Pasākumā koncertēs skolas absolventi — Ivo Grīsniņš—Grīslis, Una Arbidāne, Kristiāna Kraševska, Madara Behmane, bet balli spēlēs “Kalna ielas muzikanti”, kuru sastāvā ir skolas absolvents Vairis Kraševskis.

Vakara gaitā darbosies fotostudija, kurā ikviens varēs izmantot fotogrāfa pakalpojumus. Citviet būs iekārtots stūrītis, kurā salidojuma dalībieki varēs fotografēties paši kopā ar draugiem un ģimenes locekļiem. Varēs apskatīt videomateriālus no skolas vēstures. Darbosies arī karaoke!

Pulksten 24 būs svētku salūts, kuru sponsorēs skolas agrāko gadu absolventi.

Salidojuma dienas kārtība:

skola un skolas kafejnīca (ēdnīcas telpās) atvērta no plkst.12.00;
15.00 – reģistrēšanās (skolā);
15.30 – 16.30 – ziedu nolikšana Jaunjelgavas kapos mūžībā aizgājušiem skolotājiem;
17.00 – 19.30 – svinīgā daļa skolas aktu zālē;
19.30 – fotografēšanās, skolas apskate, pulcēšanās norādītajās vietās pa izlaiduma gadiem, atkalredzēšanās prieks;
21.00 – saviesīgā daļa, balle kopā ar “Kalna ielas muzikantiem” līdz rīta ausmai;
24.00 – svētku salūts.

Novadu ziņas