Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Joks vai huligānisms? Skrīveru novada dome vēršas policijā ar iesniegumu

Skrīveru novada dome vērsusies policijā ar iesniegumu par 1. aprīlī portālā snz.lv (“Skrīveru novada ziņas”) publicētajiem materiāliem.

Tā saucamajā joku dienā portālā snz.lv (“Skrīveru novada ziņas”) bija publicēti raksti: “KNAB veic kratīšanu Skrīveru novada domē; ir aizturētie”, “Skrīveru novada dome lēmusi slēgt ziņu portālu snz.lv” un “No amata gāzts Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis”. Portālā publicētās ziņas nav patiesas, tās bija domātas kā joku dienas ziņas, uz ko norādīja rakstu beigās pieliktais — april, april!

Trešdienas vakarā snz.lv redaktors Dmitrijs Sokolovs portālā paziņoja, ka Skrīveru novada dome vērsusies policijā ar iesniegumu par 1. aprīlī publicētajām ziņām šajā interneta vietnē, proti, viņš izsaukts uz nopratināšanu un paskaidrojumu sniegšanu Aizkraukles policijas iecirknī.

Skrīveru novada domes juriste Līga Kāpostiņa apstiprināja faktu, ka Skrīveru novada dome vērsusies policijā. “Joki ir joki, bet ziņas tika izplatītas ne tikai portālā snz.lv, bet arī sociālajos tīklos, kā Facebook.com, radot lieku ažiotāžu. Cilvēki zvanīja uz domi, lai dzirdētu skaidrojumu, tādējādi traucējot tās darbu. Lai policija vērtē, vai šī darbība ir joks vai huligānisms,” skaidro juriste.

“Tas ir Zālīša (Andra Zālīša, Skrīveru novada domes priekšsēdētāja  — aut.) paņēmiens, kā ietekmēt medijus, iebiedēt,” Skrīvera novada domes lēmumu vērsties ar pretenziju policijā vērtē portāla redaktors D. Sokolovs. “Tajā dienā visi joko, arī par KNAB kratīšanām. Līdzīgas ziņas esam lasījuši arī lielajos ziņu portālos, piemēram, savlaik tādas tika izplatītas arī par Šleseru.” Jautāts, kāpēc šīs ziņas joprojām portālā ir, D. Sokolovs skaidro, ka medijam nav tik daudz resursu, lai izveidotu jaunas, nebūtu labi tās vienkārši izņemt.

Novadu ziņas