Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūlijā sāks Likteņdārza Ābeļu alejas papildināšanu ar jauniem bruģakmeņiem

 Sākot ar 1.jūliju, visi līdz šim izvietošanai Likteņdārza Ābeļu alejā pieteiktie bruģakmeņi tiks nodoti meistariem, tā papildinot ceļu uz amfiteātri, aģentūru LETA informēja Kokneses fonda sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Linda Peciņa.

"Laiks nestāv uz vietas, tāpat arī Daugavas plūdums un Likteņdārza attīstība. Vasaras pilnbriedā ciemos uz Koknesi aicinājām fotogrāfu Uģi Nasteviču, lai Likteņdārzu iemūžinātu no putna lidojuma. Jaunākie aerofoto uzņēmumi ļauj saredzēt dārza mainīgo dabu un īpaši Ābeļu alejas pārmaiņas," skaidroja Peciņa.

Viņa atzīst, ka, veroties no augšas, ozoliņi, ābeles, egles, pīlādži, kļavas un citi koki šķiet kā kniepadatas zaļajā zālāja villainē un pēc pavasara siltajiem vējiem un maigās saules sprigani aug.

Arī lielais Pļavas kalns gaida savu kārtu, lai varētu tapt varenāks. "Vislielākais gandarījums ir par 14 128 iebruģētajiem pelēkajiem no Latvijas laukakmeņiem zāģētajiem bruģakmeņiem, kas pašlaik rotā Ābeļu aleju, veidojot savdabīgu rakstu joslu. Tieši vārdu gravēšana aizņem visvairāk laika, tāpēc, sākot ar 1.jūliju, visi līdz šim pieteiktie bruģakmeņi tiks nodoti meistariem, tā papildinot ceļu uz amfiteātri," atzina Koknese fonda pārstāve.

Pašus bruģakmeņus dārzā varēs ieraudzīt 6.augustā, kad notiks jau astotā Latvijas Televīzijas un Kokneses fonda organizētā ziedojumu akcija "Top Latvijas Likteņdārzs!". Pēc tam nākamie bruģakmeņi dārzā plāno nokļūt 18.novembrī, kad norisināsies saulrieta sagaidīšana Likteņdārza amfiteātrī.

Kokneses fonda pārstāvji aicina visus Likteņdārza atbalstītājus palīdzēt dārzam kļūt vēl ziedošākam, apciemot dārzu, atvest saujiņu zemes un laukakmeni no savas lauku sētas vai izvēlēties bruģakmeni kā īpašu un mīļu dāvinājumu saviem tuvajiem.

Novadu ziņas