Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jumts top ar ziedotāju atbalstu

Aizkraukles evaņģēliski luteriskajā baznīcā (pie Rīgas—Daugavpils šosejas)  šoruden noslēgušies apjomīgi darbi —  uzlikts jumts, atjaunots krusts un saremontēts torņa jumts.

Draudzes priekšnieks Jānis Lapiņš saka paldies ziedotājiem:  SIA “Baltijas dehidrētie produkti”, SIA “A. Egles”, Benitai Šīronei, Zanei Gabranovai, Ingai un Ērikam Liepiņiem, Ģediminam Siliņam, Uģim Benjavam,  Regīnai Grīn­blatei, Teiksmai un Mārim Akmeņiem,  Denisam Vigovskim, Andrim Bogdanovam, Montai un Endīnei Bērziņai, Guntai Vinterei un citiem. — Tieši ar viņu rīcību šis darbs ir veikts Dievam par godu, kā arī saglabāts  kultūras mantojums mūsu bērniem, — saka draudzes priekšnieks.  Finansiāli jumta nomaiņu atbalstīja Aizkraukles novada dome un nedaudz arī Skrīveru novada dome. Draudzes priekšnieks ir arī pateicīgs nomniekiem un īrniekiem Zemkopības institūtā, bez kuru maksājumiem pilnībā nebūtu iespējams savākt visu nepieciešamo summu. Jāpiebilst, ka viens no lielākajiem ziedotājiem ir pats Jānis Lapiņš.

Visu rakstu lasiet laikraksta "Staburags" 3. novembra numurā.

Novadu ziņas