Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Juris Letinskis — Aizkraukles novada būvvaldes vadītājs

Par Aizkraukles novada būvvaldes vadītāju novada dome apstiprināja Aizkraukles novada pašvaldības arhitektu Juri Letinski, par viņa vietnieci — Aizkraukles novada pašvaldības nekustamo īpašumu speciālisti Sarmīti Stepiņu.

Par būvvaldes locekļiem apstiprināti Aizkraukles novada būvvaldes būvinspektore Eleonora Lipina, Aizkraukles pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Bāliņš un Aizkraukles novada pašvaldības attīstības plānotāja Ilona Kāgane. Būvvaldes sekretāra pienākumus turpinās pildīt Didzis Grundulis.

Pēc iepriekšējā būvvaldes vadītāja Jana Korola aiziešanas mūžībā kādu laiku būvvalde bija bez vadītāja. Vadītāja pienākumus izpildīja viņa vietnieks Juris Letinskis.

Novadu ziņas