Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā lielpilsētā 1

Aizkrauklē, lielveikala “Beta” telpās Druvas ielā 2, durvis vēris SIA “Tokyo City” suši bārs “Tokyo Town”.  Uzņēmums strādās arī vēlās vakara stundās, tāpēc pagaidām šī Aizkrauklē būs vienīgā vieta, kur pavakariņot darbdienas beigās.

Suši bāra īpašnieks Vjačeslavs Volkovs ir bijušais aizkrauklietis, kurš līdz ar uzņēmuma atvēršanu Aizkrauklē tagad te pavada daudz laika: “Interjers un atmosfēra ar nodomu radīta, lai, te ienākot, zustu vietas un laika izjūta. Man liekas, ka neesmu Aizkrauklē, šķiet, esmu kādā no pasaules lielpilsētām, to vēlos atklāt arī  aizkraukliešiem.”

Vjačeslavam Volkovam ēdinā­ša­nas jomā ir liela pieredze, jo Rīgā ilgāk nekā desmit gadu veiksmīgi darbojas ķīniešu virtuves restorāns “Shangri — LA”. Izpētot tirgu un piedāvājumus Aizkrauklē, radās ideja kaut ko no lielpilsētas radīt arī te: “Sapratu, ka  aizkraukliešiem gribas kaut ko eksotisku, neparastu un inte­resantu. Ne visi ikdienā aizbrauc uz Rīgu un atļaujas baudīt labu ēdienu, atmo­sfēru un apkalpošanu. Pamanīju, ka Aiz­krauklē ir ļoti zems apkalpošanas līmenis, man savā restorānā gribas parādīt, kā tas jādara profesionāli,” teic restorāna īpašnieks.

Uzņēmumā izveidotas sešas jaunas darba vietas, visi darbinieki ir vietējie. “Viena no svarīgākajām lietām uzņēmumā ir atrast īstos darbiniekus, un tas ir grūti. Pieteikušies bija daudzi, bet izvēlē noteicošais bija cilvēka vēlme strādāt, mācīties, apgūt ko jaunu un nebaidī­ties no grūtībām.”

Šobrīd “Tokyo Town” ēdienkar­tē ir dažādu veidu suši, japāņu tradicionālās zupas un dzērieni. Klasiskās japāņu virtuves receptes šefpavārs ir mazliet pārveidojis, šo to pieliekot klāt. Restorānā izvēlēto maltīti Aizkraukles teritorijā piegā­dās mājās bez maksas.

Komentāri 1

Novadu ziņas