Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kad tiks salabotas Aizkraukles centrā izdrupušās kāpnes?

“Ieejas kāpnes pie ēkas Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 4, kur ir pašvaldības uzņēmuma “Lauma A” kases un citas iestādes, jau sen ir kritiskā stāvoklī — pakāpieni izdrupuši, flīzes nokritušas. Kad kāpnes beidzot salabos?” jautā Silvijas kundze no Aizkraukles.

Viņa novērojusi, ka veciem cilvēkiem, kuriem grūti pārvietoties, negludumos ķeras kājas, kā arī tādas kāpnes pilsētas centrā vizuāli ir ļoti nepievilcīgas. “Kāpēc tiek izmantoti nekvalitatīvi materiāli? Vai arī darbi netiek veikti labā kvalitātē?” par agrāk veikto remontu ir neizpratnē mūsu lasītāja.


“Laumas A” valdes loceklis Modris Bite stāsta, ka ēka pieder pašvaldībai, kuras kompetencē ir kāpņu remonts. Kāpnes ir senas, arī kāpņu flīzēm ir daudz gadu. Remonts līdzekļu trūkuma dēļ esot atlikts no gada uz gadu, jo tas ir vajadzīgs pamatīgs, vajadzētu uzbūvēt arī uzbrauktuvi cilvēkiem ar kustību traucējumiem.


Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Einārs Zēbergs atzīst, ka ieejas kāpnes ir sliktā kārtībā, tomēr šī gada budžetā līdzekļi kāpņu remontam nav paredzēti. Ja otrajā pusgadā budžetā būšot līdzekļi, tad, iespējams, varēšot domāt par kāpņu remontu. Pēc aptuvenām aplēsēm, darbi varētu izmaksāt ap sešiem tūkstošiem eiro.

Novadu ziņas