Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc jāskaita daba?

Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Skrīveru novada domi 12. jūnijā pulksten 10 Skrīveru novada domes telpās rīko bezmaksas informatīvo semināru par biotopu inventarizāciju, kas tiek veikta projektā “Dabas skaitīšana”.


Daļa zemes īpašnieku jau saņēmuši informatīvas vēstules par savu īpašumu apskati, daļa tās saņems 2019. gadā. Semināra laikā Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvji skaidros dabas skaitīšanas mērķi, ieguvumus un atbildēs uz jautājumiem, piemēram, — kāpēc tiek veikta dabas skaitīšana, ko tas nozīmē zemes īpašniekam, ja viņa īpašumā tiek konstatēts ES nozīmes aizsargājams biotops, kāds ieguvums zemes īpašniekam no dabas skaitīšanas?

Novadu ziņas