Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karjeras dienas darba meklētājiem

No 8. līdz 12. aprīlim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Aiz­kraukles filiālē, tāpat kā visā Latvijā, norisināsies akcija “Kar­jeras dienas darba meklētājiem”. Akcijas laikā ikviens iedzīvotājs, kas meklē darbu vai domā par darba maiņu, varēs saņemt atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā.

Darba meklētāji, piedaloties Karjeras dienu aktivitātēs un tiekoties ar darba devējiem, uzzinās, kādas darba iespējas viņu reģionā piedāvā uzņēmēji, varēs izvērtēt arī pašu spējas uzņēmējdarbībā un noskaidrot, kāds atbalsts ir pieejams uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības sākšanai.

10. aprīlī no pulksten 10 par atbalstu biznesa iesācējiem stāstīs Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju un izglītības centra pārstāvji un Aizkraukles novada uzņēmējdarbības centra vadītāja Baiba Kellere. Apmeklētāji varēs arī pārliecināties, vai viņiem ir potenciāls kļūt par uzņēmēju.

11. aprīlī no pulksten 10 plānots iepazīstināt ar situāciju darba tirgū reģionā. Par to stāstīs NVA Aiz­kraukles filiāles nodarbinātības organizatore Evita Aņikina. Pēc tam SIA “AKZ” pārstāvji informēs par darba iespējām šajā uzņēmumā. Darba devējiem šajā pasākumā būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē tiekoties ar motivētiem darba meklētājiem un iepazīstinot viņus ar darba un profesionālās izaugsmes izredzēm savos uzņēmumos.

Darba pārrunu treniņos (darba interviju simulācijās), kas Aizkrauklē plānoti 9. un 12. aprīlī gan grupās, gan individuāli, profesionāla karjeras konsultanta vadībā darba meklētāji varēs izspēlēt darba pārrunu lomu spēles, iegūstot praktiskas iemaņas un vērtīgas atziņas, kā veidot veiksmīgu komunikāciju ar darba devēju. Darba interviju treniņiem ir jāpiesakās iepriekš, izvēloties individuālo vai grupu treniņu.


Novadu ziņas