Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ķeguma HES ūdenskrātuvē atjaunos līmeni

Noslēdzoties Ķeguma HES un Pļaviņu HES hidrotehnisko būvju remontiem ūdens līmeņa mainīgajā zonā, šodien no pulksten 7 sākta pakāpeniska ūdens līmeņa atjaunošana Ķeguma HES ūdenskrātuvē. Tādējādi pēcpusdienā Ķeguma HES ūdenskrātuvē būs sasniegts normāls ūdens līmenis.

AS “Latvenergo” šajā vasarā Ķeguma HES ūdenskrātuves augšas bjefā un Pļaviņu HES lejas bjefā ūdenslīmeņa mainīgajā zonā veica Ķeguma HES piestātnes un savienojošā dambja atjaunošanas remontu, betonēto virsmu atjaunošanu Pļaviņu HES labā krasta atbalstsienā un betonēto nogāžu atjaunošanu Pļaviņu HES atvadkanāla kreisajā krastā. Pazemināts līmenis ūdenskrātuvē tika uzturēts no 1. jūlija.

Novadu ziņas