Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē aicina darbā mūzikas skolas direktoru 3

Pārmaiņas nākamajā mācību gadā gaidāmas Kokneses mūzikas skolā. Līdzšinējā skolas direktore Silvija Cīrule no šīgada 31. augusta dosies pensijā. Pašvaldība izsludinājusi konkursu Kokneses mūzikas skolas direktora amatam.

Kokneses novada dome, izskatot Kokneses mūzikas skolas direktores Silvijas Cīrules iesniegumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu, lūgumu atbalstīja, kā pēdējo darbdienu nosakot šīgada 31. augustu. Amatam izsludināts konkurss, un tajā var pieteikties līdz 26. jūlijam. Potenciālajam direktoram pašvaldība piedāvā arī labiekārtotu dzīvokli Koknesē. Pretendentiem bez CV, motivācijas vēstules un izglītības dokumentiem jāsagatavo un jāiesniedz arī sava mūzikas skolas attīstības vīzija. Iesniegtos dokumentus vērtēs izveidotā mūzikas skolas direktora amata atlases komisija, kuras priekšsēdētājs ir Kokneses novada domes deputāts Māris Reinbergs. Konkurss izsludināts pagājušajā nedēļā, pagaidām pieteikumi nav saņemti.

Kokneses mūzikas skolas izveidošanas iniciatores, mūzikas skolas ilggadējās direktores Silvijas Cīrules paveiktais mūzikas izglītības jomā ceturtdaļgadsimtā novērtēts ar Kultūras ministrijas Atzinības rak­stu, ko direktorei Kokneses novada svētku laikā svinīgi pasniedza domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Komentāri 3

tuntulmuntuls

Vispār pensijā viņai vajadzēja aiziet pirms vairāk nekā 10 gadiem.Bet nu nekādi nevarēja atvadīties no siltā krēsla un kādiem 200 litiem mēnesī degvielas.Jauka tante.

pirms 2 gadiem, 2016.07.14 22:27

Jautājums

Kāpēc konkurss nav izsludināts Kultūras ministrijas lapā KRIC???Jauns vadītājs varētu veicināt skolas izaugsmi ar jaunām idejām!Jauku atpūtu Cīrules kundzei!

pirms 2 gadiem, 2016.07.16 16:41

stella20042004

Skaisti, ja cilvēkam ir bijis tik skanošs darba mūžs, un pelnītā atpūtā var aiziet ar labi padarīta darba sajūtu. Cerams, ka tagad cienījamo direktori biežāk redzēsim smaidošu, lai gan viņa bez darba gan nepaliks - vēl taču jauktais koris vadāms. Spriežot pēc viņas enerģijas - to viņa līdz savai simtgadei novadīs! Vēlu viņai dziesmas garu un darba sparu!

pirms 2 gadiem, 2016.07.18 14:50

Novadu ziņas