Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē apstiprina jaunatnes lietu speciālistu

Kokneses novada domes sēdē apstiprināts, ka līdzšinējā ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja Ieva Ūtēna papildus saviem tiešajiem pienākumiem veiks arī novada jaunatnes lietu speciālista pienākumus.


Pašvaldībā skaidro, ka Ministru kabineta noteikumi noteic, ka ikvienā pašvaldībā jābūt šādam speciālistam. Ieva, vadot projektu “Proti un dari”, kas paredzēts jauniešiem līdz 29 gadiem, jau saskārusies ar jautājumiem, kas ir svarīgi jauniešiem novadā. “Bal­stoties uz iegūto pieredzi un izvērtējot jauniešu brīvā laika lietderīgas izmantošanas iespējas un vajadzības, pašreiz gatavoju attīstības plānu darbam ar jauniešiem. Mans nākotnes redzējums — izveidot jaunatnes padomi, kas risinātu jauniešiem aktuālas problēmas un kurā darbotos pārstāvji no izglītības iestādēm, biedrībām un citām neval­stiskām organizācijām, lai tajā būtu pārstāvētas vairākas vecuma grupas,” Ieva Ūtēna saka “Kokneses Novada Vēstīm”.

Novadu ziņas