Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē darbu atstāj divi vadošie speciālisti 4

Kokneses novada domē trešdien izskatīja jautājumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar ilggadējo Kokneses tūrisma centra direktori Dainu Liepiņu, izglītības darba speciālisti Laumu Āri un konkursa izsludināšanu, lai meklētu jaunus speciālistus.
Guna Skaistkalne

Asas un ilgas diskusijas radīja tieši D. Liepiņas aiziešana. Šo jautājumu Kokneses novada domes deputāti skatīja arī pagājušajā nedēļā notikušajā finanšu un attīstības komitejas sēdē. Ņemot vērā to, ka Daina tūrisma jomā Koknesē nostrādājusi 18 gadus, no nulles izveidojusi tūrisma centru, kas ir viens no labākajiem centriem Latvijā, attīstījusi šo nozari un koordinējusi tūrisma jomu arī bijušā Aizkraukles rajona mērogā, deputāti vēlējās uzzināt iemeslu, kāpēc tūrisma centra direktore nolēmusi atstāt šo amatu.

Centra direktore atklāja, ka šajos gados tiešām paveikts daudz, tomēr, runājot par pēdējos gados paveikto un tūrisma attīstību nākotnē, tūrisma centra vadītājas un izpilddirektora Ilmāra Klauža viedokļi atšķiras un sastrādāties kļūstot arvien grūtāk, tāpēc arī pieņemts šis sāpīgais lēmums.

Visu rakstu lasiet laikraksta "Staburags" 29. septembra numurā.


Komentāri 4

tuntulmuntuls

Izlasu virsrakstu,domāju,nu ir Kokneses aparātam beigas-aizgājusi Krišānu ģimene.....nekā....kaut kāda Lauma,kuras pienākumi nav saprotami nevienam,izņemot viņu pašu,un tad Daina,bez kuras pilsdrupas nesabruks.Jāmācās tik angļu valoda,Dainīt,gan dzīvē noderēs,lai Laumiņa pasniedz privātstundas.

pirms 10 mēnešiem, 2017.10.01 16:15

ekonomists

Izdevīgāk atlaist vienu Klaužu. Bet vēl labāk , lai atlaiž visus un šis lai viens paliek, ekonomiskāk būs :))

pirms 10 mēnešiem, 2017.10.02 16:34

qwerty

Kokneses domē izpilddirektors vienīgais "pārzina" skolvadību, perfekti runā vairākās svešvalodās , ir kompetents tūrisma jomā. Nezin vien vairs kā izrīkoties, kaut pašam tik vien kā padomju laika pārtikas tehnologa diploms kabatā.No malas raugoties izskatās, ka pamatīgi sakāpis galvā ar retajiem matiem. Iespējams, te nu ir tas gadījums, kad cilvēks, kas iepriekš regulāri dzēra, bet vairs īpaši bieži amata dēļ to nevar atļauties, paliek jocīgs.

pirms 10 mēnešiem, 2017.10.02 17:11

Pagasta Blusa

Varbūt godātais izpilddiriktors vēlētos arī amata apvienošanas kārtībā piestrādāt arī par nelaiķu apstāvētāju.Kā rāda pagasta citu darbinieku pieredze šo amatu var apvienot ar tiešajiem darba pienākumiem,darba laikā.Sarmīte iebildumus neceltu.Un arī glāzīti varētu pacilāt.

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.06 18:24

Novadu ziņas