Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē sveic Goda pilsoņus

Kokneses kultūras namā svinīgā pasākumā atzīmējot valsts dzimšanas dienu, Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris sveica jaunos Kokneses novada Goda pilsoņus. Patriotiskā gaisotnē pasākumu ar dzeju un mūziku bagātināja Kristīne Dina Bitēna un Atvars Sirmais.

Šogad novadā izraudzīti seši cilvēki, kuru nesavtīgais devums novērtēts gan darba, gan sabiedriskajā dzīvē. Goda pilsoņa nosaukumu saņēma Vecbebru profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas direktora vietniece Mudīte Auliņa, Bebru pamatskolas skolotāja Dzintra Sniedze, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolotāja Ludmila Čudarāne, entuziasts mākslinieks Pāvils Karps no Kokneses, Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Raina Līcīte un iršēnietis Dzintars Meiers, ilggadējais Iršu pagasta vidējās paaudzes deju kolektīva dalībnieks un deju kopas prezidents.

Vairāk varēsiet lasīt laikraksta "Staburags" 22. novembra numurā.

Foto: Imants Kaziļuns.

Novadu ziņas