Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē veidos seno laivu brīvdabas parku

 Piedaloties Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam projektu konkursā, Kokneses novada pašvaldība veidos seno laivu brīvdabas parku, lēmuši Kokneses novada domes deputāti.

Projektu konkursā pašvaldība plāno piedalīties, sadarbojoties ar Polockas rajona izpildkomitejas Sporta un tūrisma departamentu no Baltkrievijas. Projekta mērķis ir saglabāt un padarīt plaši pieejamas senā tirdzniecības ceļa "No varjagiem uz grieķiem" nemateriālās vērtības un vēsturisko informāciju, izveidojot unikālu tūrisma produktu - brīvdabas laivu parku ar seno laivu modeļiem un ekspozīciju par seno tirdzniecības ceļu.

Plānots, ka laivu parks atradīsies nekustamajā īpašumā "Gundegas-1" Daugavas krastā, apmēram 500 metru attālumā no estrādes, ceļā no Kokneses luterāņu baznīcas uz Kokneses viduslaiku pilsdrupām, skaidroja pašvaldības pārstāve Sarmīte Rode.

Dome lēma sākt projekta pieteikuma gatavošanu un būvprojekta izstrādi.

Plānots, ka tehniskā projekta un pieteikuma sagatavošana izmaksās līdz 10 000 eiro.

Novadu ziņas