Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kokneses novadā par 182 966 eiro paaugstināta ģimenes krīzes centra "Dzeguzīte" energoefektivitāte

Pabeigta Kokneses novada ģimenes krīzes centra "Dzeguzīte" energoefektivitātes paaugstināšana, kas izmaksāja 182 966 eiro.

PS "A.A.& Būvkompānijas" "Dzeguzītē" veikusi ēkas fasādes esošās apdares un siltumizolācijas demontāžu, jumta pārkaru pagarināšanu un seguma nomaiņu, fasādes siltināšanu un apdari, cokola un pamatu hidroizolēšanu, siltināšanu un apdari, bruģakmens lietus ūdens novadīšanas apmales izbūvi, lietusūdens tekņu un noteku izbūvi un citus darbus.

Pašvaldībā skaidro, ka projekta īstenošanas rezultātā tiks nodrošināts siltumenerģijas patēriņa samazinājums, kā arī oglekļa dioksīda emisiju samazinājums par 50% gadā. Samazinoties izmešiem atmosfērā, tiks uzlabota gaisa kvalitāte visā apkārtnē. Tāpat pārtraukta norobežojošo konstrukciju bojāšanās un pieaugusi īpašuma vērtība un ilgtspējība, kā arī uzlabojies ēkas vizuālais izskats.

Projekta kopējās izmaksas ir 182 966 eiro, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļi 155 521 eiro apmērā.

Novadu ziņas