Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bebros izceļas ugunsgrēks bērnudārzā “Bitīte”

23. maijā pulksten 20.39 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Kokneses novada Bebru pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu ēkā — “Staburagu” informē VUGD pārstāve Ilze Dāme-Birziņa.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ēkas otrajā stāvā deg kabinets un sadzīves mantas 15 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 22.32.

Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza “Staburagu” informē, ka ugunsgrēks izcēlās Bebru pagasta bērnudārza “Bitīte” vadītājas kabinetā. Tā cēlonis nav zināms. Kabinetā atradās dators, bet tas bija izslēgts. Ugunsgrēka cēloņus noskaidros policija.

“Labi, ka ugunsgrēks nenotika naktī, bet vakarā, kad cilvēki vēl bija nomodā,” stāsta Ilze Pabērza. “Bērnudārzā iedarbojās ugunsdzēsības signalizācija,  ieradās bērnudārza vadītāja. Atbrauca četras ugunsdzēsēju automašīnas — no Iršiem, Pļaviņām, Ērgļiem un Aizkraukles. Ieradās arī policija un neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde. Kabinetā sadegušas mēbeles, viss piedūmots. Kabinets tika aizslēgts, aizzīmogots, gaidot ierodamies apdrošinātājus.”

“Tā nav ļaunprātīga dedzināšana, iespējamais cēlonis varētu būt saistīts ar elektroinstalācijas bojājumiem. Iedzīvotāji, kuri strādā mazdārziņos, redzēja dzirksteļojam interneta gaisa vadu, kas ved uz bērnudārza ēku, kā arī pēc tam dzirdēja sprādziena troksni. Paldies viņiem, ka pamanīja notiekošo!” stāsta bērnudārza “Bitīte” vadītāja Ilona Vītola. “Viss kabinets ir izdedzis, pagalam mēbeles, dators, dokumenti, arhīvs, kabinetā vairs nav nekā. Arhīvs mums glabājās aiz slēgtām durvīm, jo mūsu iestāde ir neliela, metāla seifa mums nav. Ugunsgrēka laikā ar ūdeni tika pieliets viss otrais stāvs. Šodien bērni iestādi neapmeklēja, vecāki bija ļoti saprotoši un palīdzēja mums mazgāt, kopt telpas. Rīt bērnudārza audzēkņi atkal dārziņu apmeklēs, daļa audzēkņu dosies jau iepriekš paredzētā ekskursijā uz Tērveti. Šodien bērnudārzā strādā apdrošinātāji, novērtējot zaudējumus. Paldies visiem vecākiem, kuri tik grūtā brīdī mūs atbalstīja un palīdzēja!” 

Kokneses novadā