Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bebru pagastā nodeg māja

Ceturtdien, 30. martā,  plkst. 17.15 tika saņemts izsaukums uz Kokneses novada Bebru pagastu, kur apmēram piecus kilometrus no Bebru centra, Jaunbebros, dega divstāvu dzīvojamās mājas otrais stāvs un jumts 50 m2 platībā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Aizkraukles daļas komandieris Guntars Laukazīle informē, ka  notikuma vietā strādāja Aizkraukles un Pļaviņu ekipāžas. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 20.02. Diemžēl jumts un otrais stāvs nodega. “Tā bija jauna guļbūve,” stāsta Guntars Laukazīle.

Guļbūve celta pirms septiņiem gadiem, un tajā dzīvoja triju cilvēku ģimene, tajā skaitā pirmsskolas vecuma bērns. 
|
Ugunsgrēka cēlonis pašlaik nav zināms, tomēr ar apkures ierīcēm tas neesot saistīts. Dzīvošanai ēka vairs nav lietojama, tā ir salieta ar ūdeni, kā arī no liesmām cietis pirmais stāvs.

“Ģimene par notikušo ir šokā,” stāsta Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza. “No dzīvojamās platības, kuru mēs piedāvājām, ģimene atteicās un pagaidām dzīvos Bebros pie vecākiem.  Šādos gadījumos var saņemt arī pašvaldības materiālo palīdzību, tās lielumu izvērtēs novada sociālais dienests pēc iesnieguma saņemšanas.”

Vakar saņemti arī trīs izsaukumi uz kūlas ugunsgrēkiem, kuru kopējā degšanas platība bija divi hektāri un 520 m2. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Kokneses novada Bebru pagastā, savukārt otrs ugunsgrēks izcēlās Aizkrauklē, netālu no Lāčplēša ielas, graviņā aiz veikala “Beta”. 

Kokneses novadā