Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cildina Goda pilsoņus 12

Kokneses novada kultūras namā Latvijas Republikas proklamēšanas dienas pasākumā “... uz zemeslodes zem saules ir tāda tauta latvieši...” sirsnīgi sveica Kokneses novada Goda pilsoņus.

Šogad Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris un izpilddirektors Ilmārs Klaužs Goda rakstu un Kokneses Goda pilsoņa nozīmi pasniedza vienam Pļaviņu un pieciem Kokneses novada iedzīvotājiem. Kokneses Goda pilsoņa nosaukumu piešķir cilvēkiem, kuri nesavtīgi devuši lielu ieguldījumu citu cilvēku un novada labā. Šogad koknesieši godināja Āriju Āri — viņas darbus laikraksta “Staburags” lasītāji jau daudzus gadus var lasīt avīzes dzejas lappusēs. Sveica arī pensionāru biedrības “Mārtiņrozes” iniciatori un vadītāju bebrēnieti Annu Biti, ilggadējo Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāju Antoņinu Strežu godināja par ieguldījumu izglītības un kultūras darbā, apbalvoja bebrēnieti Dzintru Stārastiņu, kura visu darba mūžu aizvadījusi bērnudārzā “Bitīte”, mīlestību un pacietību veltot visjaunākajai paaudzei. “Šis negaidītais pagodinājums vieš vēl lielāku apņemšanos darīt to, kas rada prieku sev un citiem!” aizkustināta atzina Dzintra Stārastiņa. Sveicamo vidū bija arī divi kungi — vienmēr darbīgais un aktīvais Iršu pagasta sporta entuziasts Dzintars Greļs un viens no šovasar izdotās grāmatas “Atmiņu Daugava” autoriem pļaviņietis Jānis Ivars Padedzis.

Komentāri 12

---

kolosāls pasākums.paldies par radīto Svētku noskaņu.

pirms 5 gadiem, 2013.11.21 08:57

gaidītājai

... ,,paldies'' arī par salūtu, par kuru nebija ne pušplēsta vārda iepriekš paziņots! Laikam tikai priekš sevis! ,,Paldies reformu partijai!"

pirms 5 gadiem, 2013.11.21 13:05

"salūts " bija provokatīvi palaista "pīle" ,zinām no kā kājas aug....

pirms 5 gadiem, 2013.11.21 14:16

gaidītāja

....es jau arī nezināju, bet Latvijas televīzija par to ziņoja, tā nav nekāda ,,pīle''!

pirms 5 gadiem, 2013.11.22 13:31

Smaids

Apbrīnojami par Strežu! Kā šī bērnu terorizētāja varēja kļūt par Goda pilsoni? Streža vienmēr ir bijusi Streža.

pirms 5 gadiem, 2013.11.21 19:50

smaids

un man, kas ir izaudzinājusi bērnus, tomēr ir palicis vēl kaut kas labs, bet gan jau to arī pārējie paņems, ja ne citi tad es pati, jo man viss ir tik ļoti apriebies , ka pati sākšu ņemt sev visu nost, visapkārt tikai netaisnība, izšķērdība, slikta barošana un visi, izņemot mani, ir slikti, tikai es tērēju savu nodokļu naudu un audzinu savus izcilos bērnus un visi ir slikti un sliktāki par mani jums visiem par spīti es neatklāšu savu vārdu , jo esmu taisnīga un gudra, bet jūs visi esat nelieši un viss

pirms 5 gadiem, 2013.11.21 20:01

?!?

šizofrēnija un paranoja ,atkal pilnmēness iestājies?

pirms 5 gadiem, 2013.11.21 21:31

Goda pilsoņu titulu daudzās pašvaldībās izsniedz kā pa konveijeru, nevis piemeklējot cilvēkus izstrādātiem noteikumiem, bet piemērojot noteikumus cilvēkiem. Apbrīnojama Koknese, ka katru gadu ir ko sumināt...

pirms 5 gadiem, 2013.11.22 09:43

smaids

Man tiešām rodas jautājums-kuram tik ļoti gribas ar manu niku rakstīt?Laikam jau tiešām ir šizofrēnija vai arī liela nepatika pret to,ko es rakstu citur.Te neviens komentārs nav mans!

pirms 5 gadiem, 2013.11.22 09:47

Pilsone

Visiem augstākminētajiem Goda pilsoņa tituls ir pelnīti piešķirts! Ļoti netaisnīgs ir komentārs par Strežas kundzi, kaut gan pilnībā mūsdienīgs, jo katra nopietna, stingra un prasīga pedagoga attieksme pret audzēkni mūsdienās tiek uzskatīta par spīdzināšanu. Mūslaikos vajag pa vieglo, padraugam, bez pretenzijām, tā viegli - pa virsu.... Lai tad iet!

pirms 5 gadiem, 2013.11.22 13:23

VK

apbalvoja, tas jauki
pabalstus palielināka, tas jauki
dažiem uh kā algas palielināja jeb pievilka pirmās personas algai, lai viņš nejustos neomulīgi, bet pārējiem piga, tas gannez vai jauki, bet aizdomīgi gan

Viss notiek, tas protams jauki, jo nav garlaicīgi :)

pirms 5 gadiem, 2013.12.01 17:36

Kokneses novadā