Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāvana dzimšanas dienā

Kokneses pagasta bibliotēkā iekārtota Evitas Dardzānes pirmā gleznu izstāde. “Sveicam no sirds un aicinām izbaudīt viņas pasauli krāsās!” aicina bibliotēkas bibliotekāre Ingrīda Grūbe.

Šī gada jūnijā intervijā “Staburagam” Evita atklāja, ka ar gleznošanu aizrāvusies pirms četriem gadiem. “Tā ir meditatīva nodarbe, kas ļauj aizmirst problēmas, atpūsties no grūtā darba, ko daru ikdienā,” stāstīja Evita. Viņa strādā zemnieku saimniecībā “Sietiņi” par gaļas izgriezēju, taču pēc profesijas ir biškope. Otrs viņas vaļasprieks ir mak­šķerēšana. Gleznot pamudināja meita Laine, kurai radīja grūtības uzdevumi vizuālās māk­slas stundās, mamma devās palīgā, un rezultāts patika gan mammai, gan Lainei, gan viņas skolotājai. Ingrīda Grūbe piebilst, ka šī izstāde ir dāvana gleznu autorei dzimšanas dienā, kura viņai bija 22. septembrī. Izstāde būs apskatāma līdz novembra vidum.

Kokneses novadā