Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dosies pieredzes apmaiņas braucienā

Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris rīt, 9. oktobrī, dosies Zemgales plānošanas reģiona organizētajā un finansētajā pieredzes apmaiņas braucienā uz Magdeburgu Vācijā. “Šis apvidus ir bijušās Vācijas Demokrātiskās Republikas daļā, tāpat kā mēs Latvijā pēc Savienības sabrukšanas viņi ir cīnījušies ar līdzīgām problēmām, domāju, ka pieredze, ko varēs gūt šajā braucienā, lieti noderēs,” saka Dainis Vingris, Kokneses novada domes priekšsēdētājs.

Šajā braucienā plānota tikšanās ar Ahaltes — Biterfeldes reģiona administrācijas amatpersonām, Magdeburgas biznesa pakalpojumu asociācijas pārstāvjiem, Tehnoloģiju pārneses un inovāciju centra, virtuālās attīstības un apmācību centra iepazīšana. Latvijā priekšsēdētājs atgriezīsies 12. oktobrī.

Arī Jaunjelgavas novada domnieki akceptēja priekšsēdētāja Gunta Libeka komandējumu uz Magdeburgu. Domes priekšsēdētāju komandējuma laikā aizvietos vietnieks Guntis Jankovskis. Savukārt Skrīveru novada domes priekšsēdētāju Andri Zālīti prombūtnes laikā aizvietos viņa vietniece Sarmīte Jansone. Komandējuma izdevumus un dienas naudu maksā Zemgales plānošanas reģions.

Kokneses novadā