Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Esi uzņēmējs Kokneses novadā!"

Kokneses novada domes attīstības nodaļas vadītāja Māra Bitāne informē, ka sagatavots 2017. gada biznesa ideju konkursa “Esi uzņēmējs Kokneses novadā!” nolikums, kurā paredzētas nelielas izmaiņas.

Šogad biznesa ideju pieteikšanas termiņš pagarināts no viena mēneša līdz trim. Līdz ar to uzņēmēji savus pieteikumus varēs iesniegt no 2017. gada 2. oktobra līdz 2018. gada 15. janvārim. Pirmo reizi tiks rīkota arī informatīvā diena tiem, kuri vēlas piedalīties konkursā. Tā paredzēta 3. novembrī pulksten 13 Kokneses novada domē. Tās laikā interesentiem tiks sniegta informācija par pieteikuma veidlapas aizpildīšanu. Māra Bitāne piebilst, ka šajā dienā plānots uzaicināt arī kādu pieredzējušu uzņēmēju, kurš varētu dalīties pieredzē, pastāstīt par labās prakses piemēriem uzņēmējdarbībā.

Kokneses novadā